andrewmartint

O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
70 lat
Znak zodiaku:
Rak
Stan:
rozwiedziony
Wykształcenie:
pomaturalne
Lokalizacja:
Poland, Łódzkie, Łódź

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
mam
Wzrost:
180
Figura:
normalna
Kolor włosów:
inne
Kolor oczu:
piwny
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski, rosyjski
Czego szukasz?:
przyjaźni, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

Całkiem młody, 60-letni "blondyn", optymista, z apetytem na życie... Dobrze się czuję w towarzystwie ludzi, ale nie jestem bezkrytyczny. Lubię wypady w nieznane. Jazda przed siebie, zwykłe wędrówki, podróże, zwiedzanie, poznawanie - to mnie bawi i relaksuje. Wiele rzeczy mnie ciekawi, ale potrzebuję bliskiej osoby... bo co to za przyjemność cieszyć się samemu :)

Szukam

Nie szukam przygód, ale partnerki na dobre i złe - lepiej na dobre!:) Dziewczyny, która czasem rozjaśni dzień, zapłodni wyobraźnię i pobudzi do działania. Takiej, która wierzy w siebie, a swoim urokiem emanuje na otoczenie - np. na mnie :)
Dziewczyny rozsądnej, miłej, życzliwej, a nie cynicznej, próżnej i "z gatunku wieczne zmartwienie, siódme nieszczęście". Która wierzy w związek i czasem potrafi go obronić, bo życie jest jakie jest. Krótko mówiąc, szukam Kogoś, z Kim chce się być, za Kim się tęskni i o Kim myśli się najcieplej...

Moje Zainteresowania

Generalnie - podróże, fotografia, sztuka i architektura, muzyka, klasyczne samochody...
Właściwie interesuje mnie dużo spraw - od ochrony wielorybów i lasów Amazonki do ragout z grzybami, paella z kurczakiem... no może jeszcze sernik, jabłecznik i... babeczki ;-) A tak bardziej szczegółowo - cieszą mnie zajęcia kulinarne, kino, muzyka klasyczna, przeboje sprzed lat, latin, chillout, blues, Pink Floyd i Jean Michel Jarre też, piłka nożna... Ale zawsze chciałem być farmerem ;)