Mateusz7070

O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
56 lat
Znak zodiaku:
Waga
Stan:
wdowiec
Wykształcenie:
wyższe
Lokalizacja:
Poland, Mazowieckie, Warszawa

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
mam i wystarczy
Wzrost:
182
Figura:
normalna
Kolor włosów:
brązowe
Kolor oczu:
brązowy
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski, niemiecki
Czego szukasz?:
małżeństwa, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

Przyjechałem tutaj, aby znaleźć moją najlepszą przyjaciółkę, żonę i kochankę. Wierzę, że szczęście tkwi w prostych rzeczach. Że marzenia się spełniają, a bajka istnieje, gdy się w nią wierzy. Lubię zdobywać nowe wyżyny, doskonalić się. Wymagający dla siebie i innych. Uwielbiam, kiedy na co dzień żyję bez powodu. Szukam partnera do życia bliskiego mi duchem. Najważniejszą rzeczą dla mnie w życiu jest rodzina, dzieci. Urzeczywistnianie siebie jako osoby. Umiejętność pomagania ludziom
Myślę, że razem możemy mieć dużo więcej radości i łatwiej przejść przez życie, najważniejsze jest znalezienie dla mnie odpowiedniego partnera. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej. Mam nadzieję, że z kimś, kto też lubi podróżować. Rozpoznaję Cię i od razu czuję, że moja miłość jest gdzieś blisko. Bądź sobą, bądź szczęśliwy i pewny siebie.

Szukam

Wolę kojarzyć życie z opiekuńczą kobietą, z którą jest dobrze i fajnie. Kobieta, która wie, czego chce. Który zawsze przychodzi na ratunek w trudnym momencie, który powie słodkie słowo, gdy będę smutny. Kocha życie i swoje otoczenie, które ma wartości rodzinne i jest przyzwoite. Mówię płynnie po angielsku, bo jestem w połowie Amerykaninem..