Lente87

O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
33 lat
Znak zodiaku:
Baran
Stan:
kawaler
Wykształcenie:
wyższe
Lokalizacja:
Poland, Dolnośląskie, Wałbrzyski, Wałbrzych

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
nie mam ale chcę mieć
Wzrost:
168
Figura:
normalna
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski, niemiecki, niderlandzki
Czego szukasz?:
przyjaźni, małżeństwa, poważnego związku

O mnie

Edit: jestem tymczasowo w Wałbrzychu!
Mam stałą pracę, samochód,
Dlaczego tu jestem? takie strony to bazarek- na ekonomicznej emigracji, gdy człowiek odwiesił na haku pół swojego życia w ojczyźnie na nieokreślone jutro, pomiędzy pracą a domem w zasadzie spotkanie kogoś o wspólnym języku (dosłownie) jest nieco utrudnione. Może bycie tu, to jakaś desperacja albo znak czasów. Sama wybierz!
Uważam się za osobę zorganizowaną, lubiącą porządek. Lubię podróże (choć ta daleka egzotyka często łączy się z wyjściem poza przysłowiową strefę komfortu, więc czy bywam na to gotowy?), filmy (zwłaszcza psychologiczne), modelarstwo (mam mało czasu na to), naukę języków (chociażby po to, aby skłonić się do wyjścia do ludzi), książki (ostatnio w formie audiobooków). Trzeba mi uczyć się aktywności we dwoje.
Nie lubię: komercyjnych stacji radiowych, herbaty bez cukru.
Z wad: lekkie spóźnialstwo, (, wiem, że wyżej napisałem o zorganizowaniu), jestem słaby w smalltalki i takie tam

Szukam

Szukam celu i Kogoś z do wspólnych zdziwień, kogoś z kim będę mógł się śmiać, a i w razie czego wspólnie pomalować mieszkanie i kogo będę mógł nauczyć jak się zmienia koło czy razem obejrzeć Astrofazę na YT. Tymczasem poznajmy się. Żadnych ONSów. Po prostu kawa, obiad, może jakiś spacer? Szukam kobiety niepalącej, z zainteresowaniami, może być wierząca, chociaż ja sam podchodzę do religii ostrożnie.