Alexhearts

O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
56 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Stan:
rozwiedziony
Wykształcenie:
wyższe
Lokalizacja:
Poland, Dolnośląskie, Oławski, Domaniów

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
mam
Wzrost:
183
Figura:
atletyczna
Kolor włosów:
czarne
Kolor oczu:
brązowy
Języki, w których mogę się porozumiewać:
angielski
Czego szukasz?:
przyjaźni, małżeństwa, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

Jestem lojalny, akceptuję i troszczę się

Szukam

Poszukuję kogoś, kto jest lojalny, uśmiecha się pozytywnie, chce jeść zdrowo i zachować kondycję. Thomas Paine: Świat jest moim krajem, cała ludzkość jest moimi braćmi, a czynienie dobra jest moją religią. Chciałbym znaleźć kogoś, kto przynajmniej aspiruje do bycia bardziej podobnym do tego, tak jak ja. Dobrze jest marzyć i choć nie będę się zadomowiał, kiedy znajdziesz odpowiednią osobę, będziesz o tym wiedział, ale nie będzie to z powodu jakiejkolwiek listy kontrolnej.

Moje Zainteresowania

Interesuje mnie nauka, przyroda, edukacja i historia, czas spędzany z rodziną, wspólne posiadanie i tworzenie tradycji. Lubię też podróżować głównie po scenerii i lokalnych specjałach.

Mieszkałem w wielu miejscach. Od dawna nie chodziłem na nabożeństwa, ale jestem chrześcijaninem, modlę się i mam nadzieję, że znajdę kogoś, kto źle pomoże mi stać się lepszym. Nie jestem fanatykiem polityki i sportu. Jestem świadomy zdrowia i obserwuję to, co jem. W szczególności unikam szybko / przetworzonej żywności i glutenu. Nie używam żadnych leków, z wyjątkiem alkoholu z umiarem.

Lubię grać w gry planszowe, karty, słuchać muzyki, oglądać filmy. Szczególnie lubię słuchać medytacji, muzyki klasycznej i popularnej. Lubię oglądać dramat, komedie i przygody, science fiction, filmy dokumentalne. Ćwiczę codziennie. Chciałbym regularnie chodzić do sauny i pływać. Potrafię się dostosować i chciałbym być bardziej aktywny.