elliz76

O mnie

Płeć:
Kobieta
Wiek:
44 lat
Znak zodiaku:
Koziorożec
Stan:
panna
Lokalizacja:
Poland, Zachodniopomorskie, Szczecin

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
mam
Wzrost:
170
Figura:
szczupła
Kolor włosów:
jasny blond
Kolor oczu:
zielony
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski
Czego szukasz?:
przyjaźni, małżeństwa, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

Człowiek w kobietę zaklęty. Dobra dusza-okaz na wymarciu. Jestem kobietą,która ma zasady o których większość ludzi już zapomniała lub ma błędne rozumienie. Kobieta z pasją. Uwielbiam taniec, dotyk i świece.Można powiedzieć,że jestem rozważna i romantyczna. W ludziach cenię szczerość,lojalność, bezinteresowność,osobowość i prawdziwą przyjaźń. Nienawidzę hipokryzji, obłudy i zabawy kosztem kogoś. Cenię w ludziach( a zwłaszcza u mężczyzn) dobre serce i " klasę" (dobre maniery)
Mogę być pierwszą, albo ostatnią. Nigdy jedną z wielu. I jeszcze jedno:) Z klasy "zerowej" doceniam jedynie zabytki:) Dlatego bardzo dziękuję za zainteresowanie Panom, którzy zapomnieli co oznaczają słowa: "kultura" i"gentelmen".
Mężczyznom w związkach, żonatym i szukającym sex przygody lub szukającym kolejnej " przyjaciółki" do łóżka -dziękuję bardzo. Nie jestem zainteresowana relacją z nimi.
Ponieważ mówię tylko po polsku i mało znam angielski-preferowani są panowie, którzy znają mój język...ZOSTAW NAMIAR

Szukam

Szukam kogoś kto poważnie myśli o domu,rodzinie i życiu. Szukam mężczyzny,który jest dojrzały emocjonalnie, poważny, odpowiedzialny i pełen szacunku oraz myśli poważnie o byciu z jedną kobietą. Kogoś potrafiącego dbać o kobietę, szanuje ją i ma wielkie serce. Człowieka, który ma wartości ludzkie, takie jak ja. A wewnętrzne piękno i inteligencja są dla niego wyznacznikiem wartości człowieka, a nie numer konta bankowego lub ładne ciało. Szukam mężczyzny, z którym każdy dzień będzie jak w niebie. Szukam prawdziwego partnerstwa, miłości, wierności i szacunku. Zrozumienia dusz i ciał.
Mężczyzny, który będzie widział moje serce, duszę i kochał mnie taką jaka jestem..a nie tylko mój wygląd.
Osobę, która potrafi pokazać, że kocha i wie jak dbać o kobietę.
Mężczyzny, którego wiem, że miłość jest warta mojej miłości .Szukam prawdziwego faceta, który nie kocha milion kobiet, ale tego, który potrafi kochać jedną kobietę na milion sposobów. Szukam prawdziwego mężczyzny, a nie jego imitacji.

Moje Zainteresowania

make up, styling, interior design and gardens, photography, psychology, traveling, ancient History and ancient civilization and culture.
BRAK PREMIUM- zostaw namiar :)