Ptysss

O mnie

Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
60 lat
Znak zodiaku:
Waga
Stan:
rozwiedziony
Lokalizacja:
Poland, Dolnośląskie, Wrocław

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
mam i wystarczy
Wzrost:
171
Figura:
normalna
Kolor włosów:
inne
Kolor oczu:
szary
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski
Czego szukasz?:
przyjaźni, małżeństwa, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

DROGIE PANIE! NIE JESTEM NA PREMIUM!!!!! Sądzę, że wartość człowieka ocenia się zawsze po jego czynach dokonanych względem drugiej Osoby "lecz nigdy, nie po słowach" Bardzo cenią sobie bliski kontakt, relacje bezpośrednie, prowadzony dialog - długą rozmowę, gdyż tylko to potrafi przemówić do ludzkiej świadomości, wyobraźni o Człowieku, czyli kto kim jest de-facto. Również ta okoliczność stwarza możliwość poznania się bliżej, poznania Osobowości Człowieka. W chwili obecnej tutaj nie jestem na premium, i owszem szukam tejże MIŁOŚCI :) A ogólnie mówiąc to nic nie jest w stanie tegoż zastąpić, nawet te choćby tygodniowe, czy miesięczne klikanie w tą klawiaturę komputera, na zasadzie Ty do mnie, a ja do Ciebie! Myślę, że to jest strata czasu! Proszę, poznajmy się w prawdziwej rzeczywistości, w tym realnym prawdziwym świecie, w tej otaczającej Nas Rzeczywistości i wtedy proszę Sama już dokończ swoimi słowami tą myśl, którą ja jej nie dokończyłem w swoim opisie O mnie:

Szukam

Myślę, że Charakter a także Osobowość jest najlepszą biżuterią Kobiety. Proszę Kobieto, pokaż mi tą swoją biżuterie, w którą ubierasz się każdego poranka i ileż to Ona dodaje Ci tego Miłego Uroku Osobistego w ciągu całego dnia, od świtu aż do zmierzchu. Interesują mnie tylko stałe i poważne, partnerskie relacje z Kobietą, ponieważ jestem uczuciowym mężczyzną. Pragnąłbym poznać Kobietę, która preferuje wartości rodzinne, która posiada miłą i ciepłą aparycję, która potrafi zrozumieć, docenić trud i starania mężczyzny w jego pełne zaangażowanie się w związek partnerski. Kobietę wrażliwą, czułą z Serdecznym Wielkim Serduszkiem :) Ugodową i przyjazną, tolerancyjną, wrażliwą. Kobietę, która lubi ciepłe klimaty, długie spacery brzegiem morza, lubi plaże, morze, słońce, morską falę, śpiew mew, gorący piasek, której marzeniami są, aby wspólnie razem podziwiać piękne wschody i zachody słońca trzymając się za dłonie. Pragnąłbym odwzajemnienia, dużej sympatii, to jest moje marzenie.

Moje Zainteresowania

Astrologia, czytanie, fotografia, gotowanie, komputery, podróże, bar / pub, kino, kluby, koncerty, restauracja, rodzina, sport z przyjaciółmi, zacisze domowe, zakupy ... "taniec" ... filmy akcji, filmy dokumentalne, komedie komedie romantyczne, filmy przygodowe, filmy sensacyjne, westerny, muzyka latino, pop, reggae, rock soul, piłka nożna, jazda na rowerze, koszykówka, pływanie wyczynowe, rolki, siatkówka, wszelakie sporty wodne, tenis!