MENU

Bellayolly

O mnie

Płeć:
Kobieta
Wiek:
58 lat
Znak zodiaku:
Skorpion
Wykształcenie:
pomaturalne
Lokalizacja:
Poland, Mazowieckie, Płock

Wygląd & charakter

Stosunek do palenia:
nie palę
Alkohol:
piję okazyjnie
Dzieci:
nie mam dzieci
Wzrost:
161
Figura:
szczupła
Kolor włosów:
jasny blond
Kolor oczu:
niebieski
Języki, w których mogę się porozumiewać:
polski, angielski
Czego szukasz?:
małżeństwa, poważnego związku
Moja religia to:
Chrześcijaństwo

O mnie

Jestem spokojna, szczera,uczciwa i skromna kobieta.Nie będę pisała o samych superlatywach, ale jestem na codzień bardzo dobrze zorganizowana, lubie porządek , czystość i ład. Lubie dom jak i również działalność poza domem,wyjazdy.Lubie podróże, zakupy i obcowanie z dobrymi ludźmi.Muszę wyjaśnić jasno, że noszę aparat słuchowy I rozmawiam normalnie. Jestem trochę inna,nie takie jak kobiety ,które marzą spotkać księcia z bajki.Żyję realnie a nie wirtualnie , no cóż szczęściu trzeba pomagać, stąd ta moja strona. To prawda smutne ,ale drodzy Panowie -nie będę i nie warto rozpaczać, tylko wyciągnąć wnioski z tej mojej sytuacji i dlatego szukam mężczyzny w celu stałego związku na dobre i na złe. Panowie jeszcze raz piszę ,że nie szukam przygód. Dziękuję osobom, które odwiedzili moją stronę. POZDRAWIAM; ))

Szukam

Szukam mężczyzny na dobre i na złe ale z dobrym sercem i charakteru....oraz posiadający dobry humor.Życie jest tak krótkie !!! Panowie bez zdjęć i stare zdjęcia mnie nie interesuje ...bo to są podejrzane .Piszcie do kobiet bez zdjęcia -zrozumienie murowane!!! Proszę o aktualne zdjęcie bo moje zdjęcia są aktualne 2018r.

Moje Zainteresowania

Podróże kocham najbardziej ,zwiedzilam najpiękniejszą Australię ...sport ,jazda motorem.,gotowanie ale lubie gotować ,ambitne filmy,komedie,naturę z przyrodą, uczenie języka angielskiego itd