kwiatuszek50l

About me

Sex:
Female
Age:
59 years old
Zodiac sign:
Sagittarius
Marital status:
divorced
Education:
university some
Localization:
Poland, Pomorskie, Gdańsk

Appearence & character

Smoking:
I smoke occasionally
Alcohol:
I don't drink at all
Children:
I have children
Height:
164
Figure:
medium
Hair color:
brown
Eyes color:
hazel
Languages I can communicate in:
polish, english
What are you looking for?:
friendship, I don't know
My religion is:
Christianity

About

Jestem Polką niebrzydką, zadbaną i szczupłą. Rozwódką od 2 lat. Mam dwoje dorosłych dzieci. Od niedawna mieszkam w Gdańsku, ale często przebywam u syna w Norwegi niedaleko Oslo. Od czasu do czasu doskwiera mi samotność.

Looking

Przyjażni, miłości. Partnera wolnego bez zobowiązań, niezależnego finansowo, inteligentnego, uczciwego, pociągającego fizycznie..Pomimo lat wciąż oczekuję i liczę na prawdziwą miłość na dobre i na złe. Małżeństwo raczej wykluczone. Jestem osobą niezależną i nie potrzebuję tylko mężczyzny potrzebuję kogoś kto będzie mnie pociągał i fascynował. Panom z brzuszkami za Vipy dziękuję,nie będę odpowiadać ale zalecam dużo gimnastyki,ruchu a nie ciągłego siedzenia na Portalu Randkowym, bo tracą czas na niepotrzebne złudzenia. Bo do Tanga trzeba dwojga zgodnych ciał i zgodnych serc tak ten świat stworzony jest.

My Interests

Moje hobby to praca na działce, ogród,sad mam dom na wsi.Lubię czytać,szyć Często uprawiam sport-bieganie itd..W wolnych chwilach uczę się języków obcych. Strasznie lubię podróżować, zwiedzać inne kraje poznawać ich kulturę. Nie przepadam za gotowaniem i sprzątaniem ale mam zawsze pedantyczny porządek a dla osób które kocham potrafię się poświęcić i przygotować to wszystko co znajduje się w Kuchni Polskiej i nie tylko. Sprzątanie i Gotowanie nie jest moim hobby bo ...chyba zostałam stworzona do wyższych celów. To takie moje powiedzenie które stosuję od lat.