zon

last visit 09.09.2016

About me

Sex:
Male
Age:
56 years old
Zodiac sign:
Leo
Marital status:
divorced
Education:
university graduated
Localization:
Poland, Wielkopolskie, Poznań

Appearence & character

Smoking:
I don't smoke
Alcohol:
I drink occasionally
Children:
I have children
Height:
182
Figure:
medium
Hair color:
dark blond
Eyes color:
blue
Languages I can communicate in:
polish, english, german, italian, swedish, norwegian, danish, dutch, other
What are you looking for?:
friendship, long-term relationship
My religion is:
Christianity

About

Witam zatem , w mojej krainie czeka Cię przygoda Twojego Życia !!!Jestem mężczyzną ...z klasą....zdecydowanym wiedzącym doskonale, czego chce w życiu, potrafiącym szanowac kobietę i prowadzic ją przez niebezpieczeństwa. Moje życie jest wspaniałe, ponieważ byłem w wielu pięknych miejscach. Jestem najbardziej komunikatywnym mężczyzną, myślę pozytywnie i syntetycznie, otwarcie i pełen uśmiechu jakiego nikt jeszcze nie posiada. Lubię opowiadac historie i kawały, przygotuj się od razu na tarzanie się ze śmiechu w mojej obecności. Uwielbiam przygody i staram się cały czas dokładac nowe wspaniałe wspomnienia do mojego życia. Lubię spotykac się z rodziną i znajomymi, byc duszą towarzystwa i nic tak nie odpręża mnie jak wieczór przy dobrej wytrawnej muzyce i lampce rubinowego wina, kilku świeczkach z moją ukochaną u mojego boku. Zawsze traktuję Cie , jak prawdziwą kobietę.....z szacunkiem, dając poczucie bezpieczeństwa, jakie powinien zapewnic partnerce każdy prawdziwy mężczyzna.

Looking

Zastanawiasz się co robię na tym portalu? Jestem wolnym mężczyzną.......Mam wysokie wymagania co do kobiet , ....jednak od siebie wymagam jeszcze więcej.....będzie więc to wspaniały związek. Musisz byc czuła.., otwarta i szczera ..i przede wszystkim inteligentna. Doceniam w Tobie klasę, to... , że wiesz ,czego chcesz..., i wymagasz od życia wszystkiego co najlepsze. Nic nie urzeka mnie tak, jak cudownie i ciekawie spędzony wieczór z długimi i głębokimi rozmowami oraz.... dzieleniem naszych marzeń i pragnień.

My Interests

Lubię otwieranie drzwi przed Tobą i trzymanie Cię za rękę. Uwielbiam zaskakiwac i robic rzeczy, które nie przyszłyby Ci do głowy, więc nie zdziw się, jak na białym rumaku to właśnie ja się zjawię pewnego dnia.
Uważaj na mnie...należę do tego typu facetów, którzy wyzwalają dużo emocji, ...przed którymi ostrzegała Cię mamusia.....jeśli masz odwagę???
Śmiało pisz , imponuje mi ..., gdy kobieta potrafi wziąc to... , na czym jej naprawdę zależy....byc może poznamy się lepiej..... :-)))